Trabzon'da koşular tamamlandı

Araklı Haber

Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
NÖBETÇİ ECZANELER
Sesli okuma özelliği ile bu haberin başlık ve kısa özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz. SESLİ OKU OKUMAYI DURDUR

Trabzon’da koşular tamamlandı

kategorisinde, 24 Şub 2019 tarihinde yayınlandı
Trabzon’da koşular tamamlandı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından, Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yıldönümü münasebetiyle bu yıl 39’uncusu düzenlenen Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu, 24’üncüsü düzenlenen Halk Koşusu ve 4’üncüsü düzenlenen 11.5 km Koşusu tamamlandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun hazır bulunduğu yarışlar, İçişleri Bakanı Soylu’nun işaret fişeğini ateşlemesiyle başladı. Yarı Maraton, 11.5 km Koşusu ve Halk Koşusunda dereceler şu şekilde oluştu:
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun hazır bulunduğu yarışlar, İçişleri Bakanı Soylu’nun işaret fişeğini ateşlemesiyle başladı. Yarı Maraton, 11.5 km Koşusu ve Halk Koşusunda dereceler şu şekilde oluştu:

39’uncu TRABZON ULUSLARARASI YARI MARATONU (ERKEKLER)

1. Getaye Gelaw (Etiyopya) 1:01:43
2. Hillary Kering (Ferdi) 1.01.47
3. Onesphore Nzıkwınkunı (Umurundı) 1.01.49
4. Fetene Alemu Regasa (Beştelsiz Spor Kulubü)1.03.58
5. Ersin Tekal (Ferdi) 1.06.25
39’uncu TRABZON ULUSLARARASI YARI MARATONU (ERKEKLER)

1. Getaye Gelaw (Etiyopya) 1:01:43
2. Hillary Kering (Ferdi) 1.01.47
3. Onesphore Nzıkwınkunı (Umurundı) 1.01.49
4. Fetene Alemu Regasa (Beştelsiz Spor Kulubü)1.03.58
5. Ersin Tekal (Ferdi) 1.06.25

39’uncu TRABZON ULUSLARARASI YARI MARATONU (BAYANLAR)

1. Daisy Jeptoo Kimeli (Ferdi) 1.09.53
2. Meskerem Seifu Amere (Etiyopya) 1.09.57
3. Chaltu Dıda Negase (Etiyopya) 1.12.00
4. Sevilay Eytemiş (Beşiktaş Spor Kulübü) 1.15.36
5. Şeyma Yıldız (Ferdi) 1.16.14
39’uncu TRABZON ULUSLARARASI YARI MARATONU (BAYANLAR)

1. Daisy Jeptoo Kimeli (Ferdi) 1.09.53
2. Meskerem Seifu Amere (Etiyopya) 1.09.57
3. Chaltu Dıda Negase (Etiyopya) 1.12.00
4. Sevilay Eytemiş (Beşiktaş Spor Kulübü) 1.15.36
5. Şeyma Yıldız (Ferdi) 1.16.14

4’ÜNCÜ 11.5 KM KOŞUSU (ERKEKLER)
1. Argechev Assefa Tolo (Etiyopya) 0.37.21
2. Keflayew Deja Burise (Etiyopya) 0.37.59
3. Yusuf Önal (Trabzonspor Kulübü) 0.38.43
4. Ecran Kısrık (Trabzonspor Kulübü) 0.40.10
5. Bahattin Üney (Trabzonspor Kulübü) 0.41.34
4’ÜNCÜ 11.5 KM KOŞUSU (ERKEKLER)
1. Argechev Assefa Tolo (Etiyopya) 0.37.21
2. Keflayew Deja Burise (Etiyopya) 0.37.59
3. Yusuf Önal (Trabzonspor Kulübü) 0.38.43
4. Ecran Kısrık (Trabzonspor Kulübü) 0.40.10
5. Bahattin Üney (Trabzonspor Kulübü) 0.41.34

4’ÜNCÜ 11.5 KM KOŞUSU (BAYANLAR)
1. Elif Tozlu Mert (Ferdi) 0.42.34
2. Nursel Karataş (Ferdi) 0.45.10
3. Rahime Tekin (Gaziemir Bel. Kulübü) 0.46.51
4. Elife Öcalan (Ferdi) 0.49.55
5. Nazife Onay (Ferdi) 0.54.38
4’ÜNCÜ 11.5 KM KOŞUSU (BAYANLAR)
1. Elif Tozlu Mert (Ferdi) 0.42.34
2. Nursel Karataş (Ferdi) 0.45.10
3. Rahime Tekin (Gaziemir Bel. Kulübü) 0.46.51
4. Elife Öcalan (Ferdi) 0.49.55
5. Nazife Onay (Ferdi) 0.54.38

24’ÜNCÜ HALK KOŞUSU (ERKEKLER)
1. Tolga İpek (Ferdi)
2. MAhsun Toprak (Trabzon Büyükşehir Bel. Spor Kulübü)
3. Muzaffer Altıntaş (Ferdi)
4. Doğukan Topcu Karayolları Spor Kulübü
5. Haktan Bayrak (Ferdi)

24’ÜNCÜ HALK KOŞUSU (BAYANLAR)
1. İlayda Civelek (Ferdi)
2. Hilal Ecrin Karagöz (Trabzon Karşıyaka Spor Kulübü)
3. Berazir Değer (Trabzon Karayolları Spor Kulübü)
4. Melisa Aygün (Trabzon Karayolları Spor Kulübü)
5. Aleyna Betül Kurt (Trabzon Karayolları Spor Kulübü)
24’ÜNCÜ HALK KOŞUSU (ERKEKLER)
1. Tolga İpek (Ferdi)
2. MAhsun Toprak (Trabzon Büyükşehir Bel. Spor Kulübü)
3. Muzaffer Altıntaş (Ferdi)
4. Doğukan Topcu Karayolları Spor Kulübü
5. Haktan Bayrak (Ferdi)

24’ÜNCÜ HALK KOŞUSU (BAYANLAR)
1. İlayda Civelek (Ferdi)
2. Hilal Ecrin Karagöz (Trabzon Karşıyaka Spor Kulübü)
3. Berazir Değer (Trabzon Karayolları Spor Kulübü)
4. Melisa Aygün (Trabzon Karayolları Spor Kulübü)
5. Aleyna Betül Kurt (Trabzon Karayolları Spor Kulübü)

haber61.net

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar
Yorum Yaz